Chceš sa dobre najesť a mať skvelú postavu? 

My už vieme ako na to! Žiadne drastické diéty. Ani jedlá bez chuti. Presne naopak! Máme pre teba jedlá plné chutí, úžasných vôní a gastronomických zážitkov. Všetky zostavené tak, aby telu dodávali skutočnú energiu, výživné látky a celú škálu vitamínov, či minerálov. Stop jedlám, po ktorých rastie brucho! Naučíme ťa variť ZDRAVO A EXTRA CHUTNE! A to vďaka našej novej kuchárskej KNIHE!

Prečo je táto kniha výnimočná?

Obsahuje až 142 zdravých a chutných receptov

Recepty sú rozdelené do praktických kategórií. Nájdeš tu...VŠETKO! Recepty na: raňajky, obedy, večere. Výživné polievky, hlavné jedlá s mäsom i bez mäsa, zdravé chrumkanie pre návštevu i k telke, bleskové snacky na cesty i do práce, sladkosti, ktoré si môžeš dopriať bez výčitiek, recepty na poctivé pečivo i zdravé varianty príloh. Všetko na jednom mieste!

Je plná rád a tipov od fitness tréneriek

Prečo je dané jedlo prospešné pre zdravie? Prečo ho pravidelne konzumovať? Ako ho ľahko obmeniť, či vylepšiť? Ktoré výživné látky obsahuje? V knihe nájdeš množstvo informácií a zdravých tipov od tréneriek a výživových špecialistiek.

Ku každému jedlu nájdeš jeho nutričné hodnoty

Nemusíš strácať čas zdĺhavým počítaním kalórií. Urobili sme to za teba! Pri každom recepte nájdeš kalorickú hodnotu jedla a aj údaje o počte bielkovín, sacharidov a tukov v danom jedle.

Všetky jedlá sú odskúšané stovkami ľudí

Áno! Našimi čitateľmi Fitshaker blogu. Práve z neho sme povyberali tie najobľúbenejšie recepty. Preto vieme, že chuťový pôžitok zaručený!

A to nie je všetko! Nájdeš v nej aj:

  • zaujímavosti o použitých ingredienciách

  • hodnotné informácie o jednotlivých chodoch dňa

  • označenie každého receptu (bez lepku, bez laktózy, RAW, vegan)

  • nádherné fotografie jedál

  • čas prípravy a počet porcií pri každom recepte

  • ...všetko v praktickej strunovej väzbe!

Na knihe sa podieľali tieto trénerky/výživové špecialistky:

Ako vyzerá kniha zvnútra?

Čo o knihe hovoria druhí...

"Pokud hledáte kamarádku a pomocnici v oblasti zdravé výživy, která vám ukáže a poradí, jak zhubnout bez toho, aniž byste drželi drastické diety, hladověli nebo jedli stravu, která nebude ani pestrá ani chutná, tak jste jí právě našli. Kuchařka Z fitka do kuchyně Speciál obsahuje nejen 142 chutných a zdravých receptů, ale také spoustu cenných rad a tipů od zkušených trenérek a fitness instruktorek. Jednotlivé pokrmy v knize vás nalákají nejen díky krásně vyhlížejícím fotografiím, ale také svou lahodnou chutí a pestrostí. Vlastně tak ani nebudete mít pocit, že držíte nějakou dietu nebo se omezujete v jídle."

Mgr. Lea Vršeckáosobní trenérka a výživová poradkyně, vícemistryně ČR v bodyfitness a Trenér roku 2015

Najdôležitejšiu vec, ktorú sa snažím ľudí naučiť je, aby jedávali čerstvé potraviny a vylúčili spracované jedlá. To preto, lebo čerstvé potraviny sú plné živín, ktoré naše telo potrebuje, aby sme boli zdraví a fit. Čo si, ale mnoho ľudí myslí je, že zdravé jedlo je automaticky bez chuti a nudné. Táto kniha je skvelá, lebo ponúka výborné recepty, kde sa používajú nespracované a zdravé prísady. Odporúčam vyskúšať recepty z Fitka do kuchyne Špecial a uvidíte ako úžasne tieto jedlá chutia a o koľko lepšie sa budete po nich cítiť.

Jana EarlOsobná trénerka a výživová špecialistka

Knižku vrelo odporúčam každému, kto chce schudnúť bez drastických diét a určite aj každému, kto sa chce naučiť zdravo žiť a zdravo variť. Najlepšie na tejto knihe je, že v nej nájdete jedlá na celý deň – od raňajok až po večeru a samozrejme, aj niečo pre maškrtné jazýčky. Takmer všetky receptíky sú hotové za pár minút a sú vynikajúce. Už som vyskúšala skoro všetky a môžem potvrdiť, že sú chutné a zdravé. Už len tie krásne fotografie jedál vás lákajú si niečo chutné pripraviť. Mne táto kniha spolu s cvičeniami z Fitshakera veľmi pomohla k zmene životného štýlu. Jednoducho stručný návod ako schudnúť bez hladovania.

Silvia Martonová, víťazka 1. miesta v súťaži premien vo Výzve do plaviek 2016 (až 11 kíl dole)

Knihu "Z fitka do kuchyne špeciál" som dostala od manžela ako darček. Knihu som si zamilovala na prvý pohľad a keďže mám veľmi rada sladké a pečenie, predstavovala pre mňa skvelé riešenie, ako sa začať zdravšie stravovať, ale nevzdať sa maškrtenia. Recepty z kategórie dezertov som už vyskúšala asi všetky a ani jeden nesklamal. Dokonca som sa odvážila upiecť podľa knihy Brownie a doniesť ho do práce kolegom. Musím hrdo prehlásiť, že sa nenašiel ani jeden, ktorému by nechutil :-). Samozrejme, aj recepty z iných kategórií sú veľmi zaujímavé a chutné a radi podľa nich varíme. Túto knihu odporúčam všetkým, ktorí chcú zaradiť viac zdravých jedál do každodenného života, ale určite aj iným, ktorí sú možno odchovaní na klasickej kuchyni a chceli by vyskúšať niečo nové.

Jaroslava Grivalská, Účastníčka Výzvy do plaviek (až 5 kíl dole!)

"Odkedy sme začali s priateľom variť podľa receptov z Fitshaker blogu a knižiek Z fitka do kuchyne, schudla som za 2 mesiace 6,6 kg! Cítim sa lepšie a keďže sú recepty jednoduché a rýchle, netrávim celé večery v kuchyni."

Dada SkočkováMilovníčka receptov z Fitshaker blogu

"Vďaka vám som začala nielen pravidelne a správne cvičiť, ale hlavne zdravšie sa stravovať. Vaše recepty, rady, motivačné články, knihy, videá – to je môj najlepší osobný fitness tréner a výživový poradca v jednom – a volá sa FITSHAKER."

Katarína KučerkováMilovníčka receptov z Fitshaker blogu

Knihu si mohla vidieť aj tu:


Kniha v číslach

0
Parádnych receptov
0
Strán
0
Predaných kníh

Takto chutne vyzerajú stránky knihy ...


A vieš, čo je WAU? Kúpou knihy získavaš parádne BONUSY

2 videocvičenia s poprednými trénerkami ZDARMA

 

Nič neriskuješ, môžeš len získať!

Nielenže Ti vrátime peniaze bez akýchoľvek otázok, ale navyše Ti ZAPLATÍME všetky náklady s vrátením knihy. No nie je to SKVELÉ?